

Het begint weer kouder te worden. Tijd om weer winterspullen te gaan breien! Je kunt ze maar beter af hebben voordat het echt begint te vriezen. Ik heb deze muts voor alledrie mijn kinderen gemaakt, in drie verschillende kleurcombinaties. De bubbelsteek is echt een leuke steek om te breien.
Materialen
- 1 bol Lammy Standard nr 1 kleur A (100% acryl, 50 gram, 150 meter)
- 1 bol Lammy Standard nr 1 kleur B
- Rondbreinaald 3.0 mm
- Rondbreinaald 3.5 mm (er wordt met de magic loop techniek gebreid, waardoor de lengte van de rondbreinaald niet uitmaakt)
- Maasnaald
- Meetlint
Omschrijving
Ik heb dit patroon uitgewerkt in alle maten, van pasgeboren baby tot volwassen man. Als je bij de onderstaande link je mailadres en naam invult, dan ontvang je de pdf van het patroon in je mailbox.
Gratis breipatroon bubbelsteek muts
Je schrijft je dan ook automatisch in voor mijn nieuwsbrief. Als je dat niet wilt, dan kun je je ook meteen weer uitschrijven. In de mail waarin je het patroon ontvangt staat ook meteen een uitschrijflink.


