De averechte steek

De averechte steek is de tweede basissteek van het breien, naast de rechte steek. De rechte steek en de averechte steek samen vormen de basis voor heel veel breipatronen. Brei je afwisselend in 1 toer alle steken recht en in de volgende toer alle steken averecht, dan krijg je de tricotsteek. Dat is de basis voor heel veel kledingstukken, ook in veel van mijn breipatronen. 

Ook voor de averechte steek raad ik je aan om eerst een oefenlapje te maken voordat je het in een project gaat toepassen. 

De video

Klik op de onderstaande thumbnail om naar de video te gaan, of ga naar deze link: https://youtu.be/WDjuScuz910

Deze video is voor linkshandigen. Ben je rechtshandig, ga dan hierheen: https://ikwilbreien.nl/pages/leren-breien-les-3-averecht-breien-voor-rechtshandigen

 

leren breien averechte steek linkshandig

 

 

Blog posts

Bekijk alle blogs
Leer sokken breien met dit breipakket voor beginners!

Leer sokken breien met dit breipakket voor beginners!

ProjectenDominique Bouwmans
Kun je leren breien uit een boek?

Kun je leren breien uit een boek?

Leren breienDominique Bouwmans

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe producten en kortingsacties!!